LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(A) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (JEDLANKA-KĘPINY > Jedlanka > Jedlińsk-Piaski) > JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta > | ||||||||||||||||
poprzedni | następny | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:00 | 5:30 | 6:00 | 6:50 | 7:10 | 8:05 | ||||||||||||
8:45 | 10:10 | 11:35 | 12:55 | 14:23 | |||||||||||||
15:18 | 15:48 | 16:15 | Z | 17:20 | 18:48 | 20:10 | |||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:30 | 6:00 | 6:50 | 7:10 | 8:05 | 8:45 | 10:10 | |||||||||||
11:35 | 12:55 | 14:23 | 15:18 | 15:48 | 17:20 | 18:48 | |||||||||||
20:10 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:00 | 7:10 | 8:45 | 10:10 | 11:35 | 12:55 | 14:23 | 15:48 | ||||||||||
17:20 | 18:48 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:10 | 8:45 | 10:10 | 11:35 | 12:55 | 14:23 | 15:48 | 17:20 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |