LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[B1] | Przystanek: |
(Konopnickiej / Przyleśna) NŻ |
|||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||
TRASA: | SKARYSZEW > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Pieńki-Pod Bujak > Bujak-Stary > Bujak-Nowy > Zalesie > Dzierzkówek Stary > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Nowy > Huta Skaryszewska > Skaryszew-Gaj > SKARYSZEW > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Struga > 25. Czerwca > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > SKARYSZEW > Skaryszew-Gaj > Huta Skaryszewska > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Stary > Zalesie > Bujak-Nowy > Bujak-Stary > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Modrzejowice > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > SKARYSZEW | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||
|
|||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||
4:18 | RCARDARC | 6:18 | RCARDARC | 8:53 | RCARDARC | 10:58 | RCARDARC | 13:08 | RCARDARC | 15:23 | RCARDARC | ||||
17:38 | RCARDARC | 19:53 | RCARDARC | ||||||||||||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||
4:03 | RCARDAE | 7:28 | RCARDAE | ||||||||||||
14:53 | RCARDAE | 18:53 | RCAZ | ||||||||||||
RCA - kolejno: kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew (z wjazdem kieszeniowym do Podsuliszki), tylko do MAKOWCA.
RCARDAE - kolejno: kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew (z wjazdem kieszeniowym do Podsuliszki), wjazd kieszeniowy do MAKOWCA, kurs okrężny na terenie Radomia, następnie powrót z wjazdem kieszeniowym do MAKOWCA, kurs do NIWY ODECHOWSKIEJ - zmiana na linię gminną [B3] (zadania łączone). RCARDARC - kolejno: kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew (z wjazdem kieszeniowym do Podsuliszki), wjazd kieszeniowy do MAKOWCA, kurs okrężny na terenie Radomia, następnie powrót z wjazdem kieszeniowym do MAKOWCA, kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew (z wjazdem kieszeniowym do Podsuliszki). Z - kurs zjazdowy. Nie kursuje 1. stycznia, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, 1. i 3. maja oraz 25. grudnia. Organizator: Urząd Miasta i Gminy Skaryszew Operator: Robert Opara Przewóz Osób (Grupa Oparka - PKS Kielce sp. z o.o.) Rozkład jazdy ważny od 2 stycznia 2023 r. |
[I] | Przystanek: |
(Konopnickiej / Przyleśna) NŻ |
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | Poniatowskiego > al. Grzecznarowskiego > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Pieńki-Pod Bujak > Alojzów > Walentynów > Krzyżanowice-Stara Wieś > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Iłża > IŁŻA D.A. > IŁŻA-OS. STASZICA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:52 | 7:47 | Z | 9:02 | 11:17 | 12:42 | 13:22 | 14:42 | 15:52 | |||||||||
16:47 | 17:47 | Z | 19:07 | Z | |||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:52 | 9:02 | 11:17 | 13:22 | 15:52 | 17:47 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:52 | 9:02 | 11:17 | 13:22 | 15:52 | Z | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |