LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(A) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (JEDLANKA-KĘPINY > Jedlanka > Jedlińsk-Piaski) > JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:01 | 5:31 | 6:01 | 6:51 | 7:11 | 8:06 | ||||||||||||
8:46 | 10:11 | 11:36 | 12:56 | 14:24 | |||||||||||||
15:19 | 15:49 | 16:16 | Z | 17:21 | 18:49 | 20:11 | |||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:31 | 6:01 | 6:51 | 7:11 | 8:06 | 8:46 | 10:11 | |||||||||||
11:36 | 12:56 | 14:24 | 15:19 | 15:49 | 17:21 | 18:49 | |||||||||||
20:11 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:01 | 7:11 | 8:46 | 10:11 | 11:36 | 12:56 | 14:24 | 15:49 | ||||||||||
17:21 | 18:49 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:11 | 8:46 | 10:11 | 11:36 | 12:56 | 14:24 | 15:49 | 17:21 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |