LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: | |||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:32 | T | 6:02 | T | 6:32 | T | 7:02 | T | 7:26 | T | 7:46 | T | 8:41 | T | ||||
9:21 | T | 10:46 | T | 12:11 | T | 13:31 | T | 14:10 | T | 15:00 | T | 15:25 | T | ||||
15:55 | T | 16:25 | T | 17:56 | T | 19:23 | T | 20:43 | T | ||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:02 | T | 6:32 | T | 7:26 | T | 7:46 | T | 8:41 | T | 9:21 | T | 10:46 | T | ||||
12:11 | T | 13:31 | T | 15:00 | T | 15:55 | T | 16:25 | T | 17:56 | T | 19:23 | T | ||||
20:43 | T | ||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:32 | T | 7:46 | T | 9:21 | T | 10:46 | T | 12:11 | T | 13:31 | T | 15:00 | T | 16:25 | T | ||
17:56 | T | ||||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:46 | T | 9:21 | T | 10:46 | T | 12:11 | T | 13:31 | T | 15:00 | T | 16:25 | T | ||||
T - przejazd techniczny do krańca RADOM - DW. PKP / gen. Traugutta.
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |