LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[E] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||||
TRASA: | WIERZBICA > Rzeczków-Górka Skaryszewska > Rzeczków > Błędów > Ruda Wielka > Ruda Mała > Kowala > Kowala-Kolonia > Kolonia Dąbrówka Zabłotnia > Dąbrówka Zabłotnia > Dąbrówka Zabłotnia-Załawie > Kowala-Górna > Rożki-Kolonia > Augustów > Kosów > Krychnowicka > Starokrakowska > Limanowskiego > 1905. Roku > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Wernera > KAPTUR/Mokra | ||||||||||||||||||
następny | |||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||||
4:40 | 5:45 | Z | 6:40 | Z | 8:40 | Z | 12:40 | Z | 15:24 | T | 16:29 | T | 20:00 | B | |||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||||
5:45 | Z | 8:40 | Z | 12:40 | Z | 16:29 | T | ||||||||||||
B - kurs do Zajezdni PKS (stałą trasą tylko do przystanku Rewolucji 1905. Roku / Obrońców [przed bramą zajezdni]).
T - zjazd techniczny do Zajezdni PKS (przez Wierzbicę - Osadę [gen. Kościuszki], Wierzbicę - Szczepanówkę [Radomską], Wierzbicę [Radomską], Wierzbicę - Kolonię Wierzbicę Pod Dąbrówką [Radomską], Dąbrówkę Warszawską - Sobków, Maliszów - Starą Wieś [Wierzbicką], Maliszów [Wierzbicką], Maliszów - Majewo [Wierzbicką], Parznice - Kolonię [Wierzbicką], Parznice [Wierzbicką], Mazowszany [Wierzbicką], Trablice [Wierzbicką] i dalej w Radomiu: Wierzbicką, ks. Łukasika, Rewolucji 1905. Roku. Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku Żeromskiego / gen. Traugutta). brygadę obsługuje BUS W dni robocze, wolne od nauki szkolnej oraz 1. listopada linię [E] obsługuje BUS.
Rozkład jazdy ważny od 3 października 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |