LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
P | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA 1: | PRZYTYK-ZACHĘTA > Przytyk-Zachęta > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
TRASA 2: | PRZYTYK-ZACHĘTA > (Przytyk-Zachęta > Studzienice-Kolonia > Studzienice > Dęba-Bór > Maksymilianów > Sewerynów > Kaszewska Wola > Kaszewska Wola-Kolonia > Tursk/Kaszów) | ||||||||||||||||
TRASA 3: | PRZYTYK-ZACHĘTA > (Suków > Sukowska Wola-Podwalina > Sukowska Wola > Zameczek > Podgajek Wschodni > PRZYTYK-ZACHĘTA) | ||||||||||||||||
poprzedni
poprzedni (I wariant) poprzedni (II wariant) poprzedni (III wariant) |
następny
(I wariant) następny (II wariant) następny (III wariant) następny (IV wariant) następny |
||||||||||||||||
Od 01.04.2020 - Zawieszenie kursowania w niedziele |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:40 | 5:58 | GDRZ* [P1]* | 6:00 | 6:45 | 7:30 | ECDR | 7:45 | T1 | 7:45 | 8:25 | Z | ||||||
10:00 | 12:00 | 12:43 | T1 | 13:50 | 14:40 | CER | 14:40 | FAZ | 14:40 | Y | 14:40 | ||||||
15:25 | * [P1] | 16:00 | * [P2] | 16:53 | T1* [P1] | 17:43 | T1* [P2] | 18:45 | 20:10 | T2 | |||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:40 | 6:00 | 6:30 | 7:33 | T1 | 7:45 | 8:25 | Z | 10:00 | 12:00 | ||||||||
13:50 | 15:25 | 16:00 | 16:53 | T1 | 17:43 | T1 | 18:45 | 20:10 | T2 | ||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:30 | 7:00 | 10:00 | Z | 15:10 | 16:53 | T1 | |||||||||||
CER - okrężny kurs szkolny (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Podgajek Wschodni [Zachętę], Zameczek, Suków, Sukowską Wolę, Zameczek-Kolonię, Podgajek Wschodni [Cichą] do pętli PRZYTYK - ZACHĘTA.
ECD - kurs przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Zameczek, Podgajek Wschodni [Zachętę], Przytyk i dalej do Radomia. FA - okrężny kurs szkolny (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Przytyk [Zachętę, Mickiewicza], Studzienice, Dębę - Bór, Maksymilianów, Sewerynów, Kaszewską Wolę do przystanku krańcowego Tursk / Kaszów. GD - kurs przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Domaniów - Jagodno / Stary Młyn, Słowików, Podgajek Zachodni [Wrzoską, Tomaszowską], Przytyk [Rynek] i dalej do Radomia. R - kurs okrężny. T1 - zjazd techniczny (stacja paliw Oblas). T2 - zjazd techniczny do Zajezdni Walkiewicz (przez Przytyk [Zachętę, Warszawską, Radomską], Oblas [Radomską], Oblas - Leśniczówkę, Zakrzewską Wolę, Marianowice, Marianowice - Dolne, Zakrzew - Las, Zakrzew, Natalin, Podlesie Mleczkowskie - Zakrzówek, Mleczków [św. papieża Jana Pawła II], Mleczków - Kolonię [drogą serwisową wzdłuż S7/E-77], Zatopolice [S7/E-77], Kacprowice [S7/E-77], Sławno). Y - inne kursy szkolne. Z - kurs zjazdowy. * przesiadka na pętli PRZYTYK - ZACHĘTA. [P1] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Kaszewską Wolę (z wjazdem kieszeniowym do przystanku Tursk / Kaszów), Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P1]* - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Borki, Żabią Wolę, Łępin - Kaszówek, Łępin [rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości], Kaszów, Tursk, Kaszewską Wolę, Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P2] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P2] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę - Kolonię, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Wólkę Domaniowską - Nowy Młyn, Głogów - Konary, Młódnice, Krzyszkowice, Oblas [Przytycką], Oblas - Rybaczówkę [Przytycką], Oblas [Przytycką], Przytyk - Piaski [Targową, Radomską], Przytyk [Radomską, Warszawską].
brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |