LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA 1: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > (WOLANÓW) > Wolanów > Strzałków > STRZAŁKÓW > (Strzałków > Wawrzyszów > Mniszek > MNISZEK-PODBÓR) | ||||||||||||||||
TRASA 2: | WOLANÓW > (Kowala-Duszocina > Chruślice-Kresy > Chruślice-Wygon > Chruślice > Zabłocie-Choiny > Zabłocie-Dąbrowa Bieniędzicka > Bieniędzice-Stare > Kolonia Bieniędzice Górne > JAROSŁAWICE | ||||||||||||||||
poprzedni
poprzedni (wariant) |
Wolanów (Opoczyńska / Rynek) [kierunek Radom] |
następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
9:13 | **E | 9:13 | E | ||||||||||||||
14:46 | *CKRE | 14:46 | CKRE*A | 15:51 | *CKR | 15:51 | *CKR | 15:51 | CKR | 16:43 | *CKR/*E | 16:43 | CKRZ | 16:43 | E | ||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
9:13 | *E | 9:13 | E | ||||||||||||||
14:48 | *CKREZ | 14:48 | CKREZ | 16:43 | *E | 16:43 | E | ||||||||||
CKR - kurs okrężny przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową) z powrotem do WOLANOWA.
CKRE - kurs przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. E - kurs przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. Z - kurs zjazdowy. A - kurs skomunikowany z kursem linii W: Radom (przez ul. Reja) - MNISZEK-PODBÓR. CKR - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową) z powrotem do WOLANOWA. CKRE - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. E - kurs skomunikowany z kursem linii W: WOLANÓW - JAROSŁAWICE. Z - kurs zjazdowy. * przesiadka do "dowozówki" na Rynku w Wolanowie - WOLANÓW. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**) brygadę obsługuje BUS brygadę obsługuje autobus klasy mini *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach
Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |