LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (JAROSŁAWICE > Kolonia Bieniędzice Górne > Bieniędzice-Stare > Zabłocie-Dąbrowa Bieniędzicka > Zabłocie-Choiny > Chruślice > Chruślice-Wygon > Chruślice-Kresy > Kowala-Duszocina > WOLANÓW) | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis |
następny
(wariant) następny |
|||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:45 | CKRD | 7:45 | CKRDZ | 9:35 | B*D | ||||||||||||
17:05 | D | ||||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:45 | CKRB*D | 9:35 | B*D | ||||||||||||||
17:05 | B*D | ||||||||||||||||
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek).
C - kurs przez Garno. D - kurs do Radomia. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Jesionową, Kasztanową, Lipową). R - kurs okrężny: z Wolanowa przez Garno - Pod Franciszkowem, Garno - Pod Młodocinem, Garno, Garno - Wyręba, Garno - Podwyręba-Pfefera, Garno - Gapów, z powrotem do Wolanowa. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: MNISZEK-PODBÓR - Radom. * przesiadka z "dowozówki" na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy mini: LF-R*) brygadę obsługuje BUS brygadę obsługuje autobus klasy mini (LF-R*) W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię W obsługuje BUS. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |