LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | WOLANÓW > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:52 | 6:20 | 7:00 | Z | 7:05 | 8:00 | 8:05 | Z | 8:50 | 9:50 | ||||||||
10:35 | 11:26 | Z | 12:40 | T1 | 12:50 | Z | 13:55 | T1 | 14:00 | T2 | 14:25 | 15:05 | T2 | ||||
15:25 | 16:25 | 17:27 | 17:55 | T1 | 19:27 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:52 | 6:20 | 7:07 | 8:02 | 8:50 | 9:50 | 10:35 | 11:30 | Z | |||||||||
12:40 | T1 | 12:50 | Z | 13:55 | T1 | 14:25 | 15:25 | 16:20 | 17:27 | 17:55 | T1 | ||||||
19:27 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:17 | 8:09 | 9:50 | 11:37 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | |||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:47 | M*8 | 9:22 | F | 14:50 | T1 | 16:42 | F | 19:02 | MZ*8 | ||||||||
F - w Radomiu: kurs przez Reja.
M - kurs tylko do KIERZKOWA. T1 - przejazd techniczny do krańca RADOM - PLANTY (przez Ślepowron, Wolanowską, NSZZ "Solidarność", rondo ks. abp. prymasa Łaskiego, Maratońską, Rewolucji 1905. Roku, Dowkontta, Księcia Józefa Poniatowskiego). T2 - przejazd techniczny do przystanku Montwiłła-Mireckiego / Wernera (przez Ślepowron, Wolanowską, Kielecką, hetm. Czarnieckiego, Wernera, Montwiłła-Mireckiego). Z - kurs zjazdowy. * przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |