LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Mireckiego > Okulickiego > Malczewskiej > Przytycka > Bielicha > Milejowice > Mleczków > Natalin > Zakrzew > Zakrzew-Łaniec > Zakrzew-Las > Zakrzewska Wola > Oblas-Leśniczówka > Oblas > Przytyk-Piaski > Przytyk > Przytyk-Zachęta > PRZYTYK-ZACHĘTA > (Suków > Kaszewska Wola > Kaszewska Wola-Kolonia > Tursk/Kaszów) | ||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||
Od 01.04.2020 - Zawieszenie kursowania w niedziele |
|||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||
15:18 | |||||||||||||||
16:41 | Z | ||||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* brygadę obsługuje autobus klasy mini *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach W dni robocze, wolne od nauki szkolnej, autobusy linii P nie wykonują kursów na trasach wariantowych. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |