LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[I] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | Poniatowskiego > al. Grzecznarowskiego > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Pieńki-Pod Bujak > Alojzów > Walentynów > Krzyżanowice-Stara Wieś > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Iłża > IŁŻA D.A. > IŁŻA-OS. STASZICA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
7:04 | 7:59 | Z | 9:14 | 11:29 | 12:54 | 13:34 | 14:54 | 16:04 | |||||||||
16:59 | 17:59 | Z | 19:19 | Z | |||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
7:04 | 9:14 | 11:29 | 13:34 | 16:04 | 17:59 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
7:04 | 9:14 | 11:29 | 13:34 | 16:04 | Z | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |