LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
P | Przystanek: |
(MILEJOWICE / Cerekiewska) |
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Mireckiego > Okulickiego > Malczewskiej > Przytycka > Bielicha > Milejowice > Mleczków > Natalin > Zakrzew > Zakrzew-Łaniec > Marianowice-Dolne > Zakrzewska Wola > Oblas-Leśniczówka > Oblas > Przytyk-Piaski > Przytyk > Przytyk-Zachęta > PRZYTYK-ZACHĘTA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:38 | GDRZ* [P1]* | 7:13 | ECDR | 8:08 | 9:38 | 11:38 | 12:23 | Z | 13:23 | 14:18 | *Y+CER+FA | ||||||
15:03 | * [P1] | 15:43 | * [P2] | 16:33 | Z* [P1] | 17:23 | Z* [P2] | 18:28 | 19:53 | Z | |||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:38 | 7:13 | Z | 8:08 | 9:38 | 11:38 | 13:23 | 15:03 | 15:43 | |||||||||
16:33 | Z | 17:23 | Z | 18:28 | 19:53 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:38 | 9:43 | 14:23 | 16:33 | Z | |||||||||||||
ECD - kurs przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Zameczek, Podgajek Wschodni [Zachętę], Przytyk i dalej do Radomia.
GD - kurs przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Domaniów - Jagodno / Stary Młyn, Słowików, Podgajek Zachodni [Wrzoską, Tomaszowską], Przytyk [Rynek] i dalej do Radomia. R - kurs okrężny. Z - kurs zjazdowy. CER - kurs skomunikowany z okrężnym kursem szkolnym (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Podgajek Wschodni [Zachętę], Zameczek, Suków, Sukowską Wolę - Podwalinę, Sukowską Wolę [Topolową], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Podgajek Wschodni [Cichą, Słoneczną] do pętli PRZYTYK - ZACHĘTA. FA - kurs skomunikowany z kursem szkolnym (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Przytyk [Zachętę, Mickiewicza], Studzienice, Dębę - Bór, Maksymilianów, Sewerynów, Kaszewską Wolę do przystanku krańcowego Tursk / Kaszów. Y - kurs skomunikowany z innymi kursami szkolnymi. * przesiadka na pętli PRZYTYK - ZACHĘTA. [P1] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Kaszewską Wolę (z wjazdem kieszeniowym do przystanku Tursk / Kaszów), Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P1]* - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Borki, Żabią Wolę, Łępin - Kaszówek, Łępin [rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości], Kaszów, Tursk, Kaszewską Wolę, Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P2] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P2] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę - Kolonię, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Wólkę Domaniowską - Nowy Młyn, Głogów - Konary, Młódnice, Krzyszkowice, Oblas [Przytycką], Oblas - Rybaczówkę [Przytycką], Oblas [Przytycką], Przytyk - Piaski [Targową, Radomską], Przytyk [Radomską, Warszawską]. brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |