LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
P | Przystanek: |
(MILEJOWICE / Cerekiewska) |
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > Przytyk-Zachęta > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 01.04.2020 - Zawieszenie kursowania w niedziele |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:55 | 6:19 | 6:50 | Z | 7:04 | 8:02 | Z | 8:04 | 8:44 | Z | 10:19 | |||||||
12:19 | 14:09 | 14:57 | 15:44 | 16:19 | 19:04 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:55 | 6:19 | 6:49 | 8:04 | 8:44 | Z | 10:19 | 12:19 | 14:09 | |||||||||
15:44 | 16:19 | 19:04 | |||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:49 | 7:19 | 10:19 | Z | 15:29 | |||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |