LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA 1: | STRZAŁKÓW > Strzałków > Wolanów > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
TRASA 2: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > Wolanów > Strzałków > STRZAŁKÓW > (Strzałków > Wawrzyszów > Mniszek > MNISZEK-PODBÓR) | ||||||||||||||||
poprzedni
poprzedni (wariant) |
następny
(wariant) następny |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:41 | 5:54 | A | 6:09 | 6:49 | Z | 7:34 | A | 7:49 | 8:12 | A | 8:39 | ||||||
9:18 | A | 9:39 | 10:07 | A | 10:24 | 11:15 | Z | 12:21 | A | 12:39 | Z | 13:37 | A | ||||
14:14 | 14:53 | A | 15:14 | 15:56 | A | 15:56 | A | 16:14 | 16:48 | A | 17:17 | B*D | |||||
18:00 | AZ | 18:52 | A | 19:17 | 20:57 | A | 22:52 | AZ | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:41 | 5:53 | A | 6:09 | 6:56 | 7:34 | A | 7:49 | 8:12 | A | 8:39 | |||||||
9:18 | A | 9:39 | 10:07 | A | 10:24 | 11:15 | Z | 12:21 | A | 12:39 | Z | 13:37 | A | ||||
14:53 | A | 14:52 | A | 15:14 | 15:56 | A | 16:10 | 16:48 | A | 17:17 | 17:52 | AZ | |||||
18:52 | A | 19:17 | 20:57 | A | 22:52 | AZ | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:07 | 7:37 | A | 7:51 | CK | 9:22 | A | 9:39 | 11:07 | A | 11:27 | 13:03 | A | |||||
13:17 | 15:04 | A | 15:17 | 16:54 | A | 17:17 | 18:47 | AZ | |||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:37 | M**8 | 7:15 | AZ | 9:12 | F | 10:32 | AZ | 15:42 | A | 16:32 | F | 18:38 | A | 18:52 | MZ**8 | ||
A - kurs do krańca MNISZEK - PODBÓR.
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek). C - kurs przez Garno. F - w Radomiu: kurs przez Reja. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Lipową, Kasztanową, Jesionową). M - kurs tylko do KIERZKOWA. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: JAROSŁAWICE - Wolanów - Radom. * przesiadka do "dowozówki" na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). ** przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |