LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | STRZAŁKÓW > Strzałków > Wolanów > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni
poprzedni (wariant) |
vis a vis |
następny
(wariant) następny |
|||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:42 | 6:10 | 6:46 | CK | 6:50 | Z | 7:46 | CKZ | 7:50 | 8:40 | 9:40 | B*D | ||||||
9:40 | 10:25 | 11:16 | Z | 12:40 | Z | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:08 | ||||||||
17:18 | B*D | 19:18 | |||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:42 | 6:10 | 6:46 | CKB*D | 6:57 | 7:50 | 8:40 | 9:40 | B*D | 9:40 | ||||||||
10:25 | 11:16 | Z | 12:40 | Z | 14:15 | 15:15 | 16:11 | 17:08 | B*D | 17:18 | |||||||
19:18 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:08 | 7:52 | CK | 9:38 | 11:28 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | ||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:38 | M**8 | 9:13 | F | 16:33 | F | 18:53 | MZ**8 | ||||||||||
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek).
C - kurs przez Garno. F - w Radomiu: kurs przez Reja. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Lipową, Kasztanową, Jesionową). M - kurs tylko do KIERZKOWA. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: JAROSŁAWICE - Wolanów - Radom. * przesiadka na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). ** przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |