Ostatnia aktualizacja:
08.08.2022
LICZBA ODSŁON:
Liczba osób
tylko dziś:
Osoby on-line:     
 

ROZKŁAD JAZDY - LINIA   18


Linię obsługuje:
Miejskie Przedsiębiorstwo
Komunikacji w Radomiu
13.08.2022 (g. 16-23) - Tymczasowy objazd odc. ul. Struga przy RCS m.in. linii L, 18 i 26
02.07.2022 (g. 8-19) - Tymczasowy objazd odc. ul. Struga przy RCS m.in. linii L, 18 i 26
26.06.2022 (7-12) - Tymczasowe objazdy w związku z 10. Półmaratonem Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii F, 5, 6, 8, 15, 18, 23, 24 i 26
25.06.2022 (7-18) - Tymczasowe objazdy skrzyżowania ulic: 25. Czerwca i Żeromskiego (uroczystości Radomskiego Czerwca '76) m.in. linii 5, 6, 18, 24 i B
15.04 (od g. 11.)-16.04.2022 (do g. 19.) - Tymczasowy objazd wokół RCS m.in. linii 18, 22, 26, L oraz [L BIS]
21.03.2022 - Korekta rozkładu jazdy
12.12.2021 (16-20:30) - Tymczasowy objazd RCS m.in. linii 18 i 26
20.11.2021 - Korekta rozkładu jazdy we wszystkie dni tygodnia
28.08.2021 - Wydłużenie podstawowej trasy linii 18 do PRUSZAKOWA.
Zmiana rozkładu jazdy. Zmiany brygadowe

26.07.2021 - Zmiany brygadowe na liniach 15, 18, 23 i 24
17.05.2021 - Dodatkowy kurs o 5:55 w dni robocze. Zmiany brygadowe
12.12.2020 - Przywrócenie stałych tras przez ul. 25. Czerwca i gen. Beliny-Prażmowskiego m.in. linii 6 i 18
02.12.2020 (g. 10-16) - Tymczasowy objazd ul. 25. Czerwca na odc. od ul. Sienkiewicza do ul. Słowackiego m.in. linii 5, 6, 14, 15 i 18
29.06.2020 - Zmiany brygadowe m.in. linii 5, 6, 8, 18, 23 i 26
Od 22.05.2020 - Tymczasowy objazd ul. 25. Czerwca na odc. od ronda Mikołajczyka do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza m.in. linii 6 i 18
03.02.2020 - Zmiany brygadowe
04.07.2019 (13-21) - Objazdy podczas kolarskiego 30. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków m.in. linii 5, 6, 18, 24, 26, B, L i S
25.06.2019 (13-21) - Objazdy podczas uroczystości Wydarzeń Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii 5, 6, 18, 24, B i L
16.06.2019 - Objazdy podczas 7. Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii A, B, F, L, 5, 6, 8, 14, 15, 18, 23 i 24
25.06.2018 - Korekta wakacyjnych rozkładów jazdy m.in. linii 5, 6, 8, 14, 15, 18, 23, 24 i 26. Zmiany brygadowe
10.12.2016 - Korekty rozkładów jazdy m.in. linii 6, 8, 18 i 23
09.07.2016 - Korekta rozkładu jazdy
10-16.06.2016 - Tymczasowy objazd skrz. Żółkiewskiego z Energetyków i Zbrowskiego linii 18 i L
3-4.06.2016 - Tymczasowy objazd odc. ul. Energetyków linii 18 i L
12.03.2016 - Korekty rozkładów jazdy m.in. linii 6, 8, 14, 18 i 23
12.12.2015 - Korekty rozkładów jazdy m.in. linii 6, 8, 14, 18 i 23
07.11.2015 - Korekty rozkładów jazdy m.in. linii 6, 8, 18 i 23
25-28.08.2014 - Tymczasowe wycofanie z Kozłowa
08.03.2014 - Korekta rozkładów jazdy m. in. linii 6, 8, 14 i 18
31.07.2013 - Zmiany tras i przystanków w rejonie dworca PKP (6, 8, 14 i 18)
01.07.2013 - Przywrócenie przystanku 25 VI 1976 r./Słowackiego m. in. dla linii 5, 6 i 18
17.05.2013 - Zawieszenie przystanku 25 VI 1976 r./Słowackiego m. in. dla linii 5, 6 i 18
08.12.2012 - Korekty rozkładu jazdy m. in. linii 6, 8, 14, 18 i 23
22.10.2012 - Zmiana lokalizacji przystanku 25 VI 1976 r./Wysoka (6, 18 i 24)

     powiat grodzki, miasto Radom
 1.   00'   PRUSZAKÓW
 2.   01'   Szydłowiecka / Kielecka NŻ
 3.   02'   Szydłowiecka / Czajkowskiego NŻ
 4.   03'   Szydłowiecka / Starokrakowska NŻ
 5.   04'   Starokrakowska / Potkanowska
 6.   05'   Starokrakowska / Nasypowa NŻ
 7.   07'   Starokrakowska / Nadrzeczna NŻ
 8.   08'   Starokrakowska / Młyńska
 9.   09'   Limanowskiego / Toruńska
 10.   10'   Limanowskiego / MOPS
 11.   11'   Limanowskiego / Sucha
 12.   12'   Limanowskiego / Maratońska
 13.   14'   Rewolucji 1905. Roku / Obrońców
 14.   15'   Rewolucji 1905. Roku / Tytoniowa
 15.   16'   Rewolucji 1905. Roku / gen. Kościuszki
 16.   18'   RADOM - DW. PKP
 17.   19'   gen. Beliny-Prażmowskiego / WPA
 18.   20'   25. Czerwca / Waryńskiego
 19.   22'   25. Czerwca / Słowackiego
 20.   23'   25. Czerwca / Skłodowskiej-Curie
 21.   24'   25. Czerwca / Wysoka
 22.   26'   Struga / 25. Czerwca
 23.   27'   Struga / Zbrowskiego
 24.   28'   Struga / Szklana
 25.   30'   Zbrowskiego / Zientarskiego
 26.   31'   Zbrowskiego / Orląt Lwowskich
 27.   32'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ
 28.   33'   Energetyków / hetm. Żółkiewskiego NŻ
 29.   34'   Energetyków / Brzustowska NŻ
 30.   36'   Stara Wola Gołębiowska / Energetyków
 31.   38'   Stara Wola Gołębiowska I
 32.   39'   Stara Wola Gołębiowska II
 33.   41'   Potkańskiego / Podleśna
 34.   43'   Potkańskiego / Nowa Wola Gołębiowska
     powiat ziemski radomski, gmina Jastrzębia
 35.   45'   Kozłów - Pacyna NŻ
 36.   47'   Kozłów
 37.   49'   Kozłów - Pacyna NŻ
     powiat grodzki, miasto Radom
 38.   51'   Nowa Wola Gołębiowska / Potkańskiego
 39.   53'   Nowa Wola Gołębiowska I
 40.   54'   Nowa Wola Gołębiowska II
 41.   56'   Nowa Wola Gołębiowska
 42.   59'   Gajl
 43.   1:01'   Energetyków / Gajl NŻ
 44.   1:02'   Energetyków / Stara Wola Gołębiowska
 45.   1:04'   Energetyków / Brzustowska NŻ
 46.   1:06'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ
 47.   1:07'   Zbrowskiego / Zientarskiego
 48.   1:09'   11. Listopada / Zbrowskiego NŻ
 49.   1:10'   Struga / Szklana
 50.   1:11'   Struga / Zbrowskiego
 51.   1:12'   25. Czerwca / Struga
 52.   1:14'   25. Czerwca / Skłodowskiej-Curie
 53.   1:18'   25. Czerwca / Waryńskiego
 54.   1:19'   gen. Beliny-Prażmowskiego / WPA
 55.   1:20'   Księcia Józefa Poniatowskiego / dw. PKP
 56.   1:22'   Rewolucji 1905. Roku / gen. Kościuszki
 57.   1:23'   Rewolucji 1905. Roku / Tytoniowa
 58.   1:24'   Rewolucji 1905. Roku / Obrońców
 59.   1:27'   Limanowskiego / Maratońska
 60.   1:28'   Limanowskiego / Sucha
 61.   1:29'   Limanowskiego / MOPS
 62.   1:30'   Limanowskiego / Toruńska
 63.   1:31'   Starokrakowska / Młyńska
 64.   1:32'   Starokrakowska / Nadrzeczna NŻ
 65.   1:34'   Starokrakowska / Nasypowa NŻ
 66.   1:35'   Starokrakowska / Potkanowska
 67.   1:36'   Szydłowiecka / Starokrakowska NŻ
 68.   1:37'   Szydłowiecka / Czajkowskiego NŻ
 69.   1:40'   PRUSZAKÓW