LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(24) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (KIEDRZYN > Małęczyn-Nowy > Małęczyn-Kościelny > Małęczyn-Stary > Janów) > DŁUGOJÓW GÓRNY > Skaryszewska > Słowackiego > Górna > Kaszubska > Żeromskiego > 25. Czerwca > Żwirki i Wigury > Kusocińskiego > Chrobrego > Mieszka I > OS. MICHAŁÓW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:45 | 5:41 | 6:12 | A | 6:34 | A | 7:09 | A | 8:10 | |||||||||
8:47 | 11:07 | 11:45 | |||||||||||||||
13:22 | 14:58 | A | 15:24 | 15:56 | 16:51 | B | |||||||||||
17:13 | 18:08 | A | 18:42 | 20:27 | 21:50 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:45 | 5:41 | 6:12 | A | 6:34 | A | 7:09 | A | 8:10 | |||||||||
8:47 | 11:07 | 11:45 | |||||||||||||||
13:22 | 14:58 | A | 15:24 | 15:56 | 16:51 | B | |||||||||||
17:13 | 18:08 | A | 18:42 | 20:27 | 21:50 | ||||||||||||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
5:51 | S | 7:18 | 8:45 | 11:45 | |||||||||||||
13:41 | S | 15:07 | 18:16 | A | 21:12 | B | |||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
5:51 | 7:18 | 9:10 | 10:40 | 12:10 | 13:40 | ||||||||||||
15:10 | 16:40 | 18:16 | A | 21:12 | B | ||||||||||||
A - kurs do pętli JÓZEFÓW SZPITAL.
B - kurs do zajezdni MPK (stałą trasą do przystanku Słowackiego / Idalińska). S - kursuje tylko w soboty. pogrubienie - brygada niskopodłogowa W weekendy linia 24 jest obsługiwana autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Organizator: MZDiK Radom Operator: MPK Radom sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 19 września 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |