LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(A) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Warszawska > Wielogóra > Wsola > Piastów > Jedlińsk > (Jedlińsk-Piaski > Jedlanka > Jedlanka-Podszosie > JEDLANKA-KĘPINY) | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:54 | K | 5:38 | K | 6:33 | K | 7:03 | K | 7:57 | K | ||||||||
8:17 | K | 9:52 | K | 11:17 | K | 12:42 | K | 14:02 | K | ||||||||
15:07 | K | 15:32 | K | 15:57 | K | 16:27 | KZ | 16:57 | K | 18:27 | K | 19:54 | K | ||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:38 | K | 6:33 | K | 7:03 | K | 7:57 | K | 8:17 | K | 9:52 | K | ||||||
11:17 | K | 12:42 | K | 14:02 | K | 15:07 | K | 15:32 | K | 16:27 | KZ | 16:57 | K | 18:27 | K | ||
19:54 | K | ||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:38 | K | 7:03 | K | 8:17 | K | 9:52 | K | 11:17 | K | 12:42 | K | 14:02 | K | 15:32 | K | ||
16:57 | K | 18:27 | K | ||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:03 | K | 8:17 | K | 9:52 | K | 11:17 | K | 12:42 | K | 14:02 | K | 15:32 | K | 16:57 | K | ||
K - kryterium uliczne w Jedlance ulicami: Lipową, Główną, Zieloną, Podszosie, Akacjową i z powrotem Lipową.
Z - kurs zjazdowy. Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |