LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Warszawska > Wielogóra > Wsola > Piastów > JEDLIŃSK | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:42 | AK | 5:24 | AK | 5:49 | 6:19 | AK | 6:49 | AK | 7:14 | 7:43 | AK | ||||||
8:03 | AK | 8:58 | 9:38 | AK | 11:03 | AK | 12:28 | AK | 13:08 | 13:48 | AK | 14:28 | |||||
14:53 | AK | 15:18 | AK | 15:43 | AK | 16:13 | AKZ | 16:43 | AK | 18:13 | AK | 19:40 | AK | 21:00 | |||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:24 | AK | 6:19 | AK | 6:49 | AK | 7:43 | AK | 8:03 | AK | 8:58 | 9:38 | AK | |||||
11:03 | AK | 12:28 | AK | 13:48 | AK | 14:53 | AK | 15:18 | AK | 16:13 | AKZ | 16:43 | AK | 18:13 | AK | ||
19:40 | AK | 21:00 | Z | ||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:24 | AK | 6:49 | AK | 8:03 | AK | 9:38 | AK | 11:03 | AK | 12:28 | AK | 13:48 | AK | 15:18 | AK | ||
16:43 | AK | 18:13 | AK | ||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
6:49 | AK | 8:03 | AK | 9:38 | AK | 11:03 | AK | 12:28 | AK | 13:48 | AK | 15:18 | AK | 16:43 | AK | ||
A - kurs do krańca JEDLANKA - KĘPINY.
K - kryterium uliczne w Jedlance ulicami: Lipową, Główną, Zieloną, Podszosie, Akacjową i z powrotem Lipową. Z - kurs zjazdowy. Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |