Ostatnia aktualizacja:
08.08.2022
LICZBA ODSŁON:
Liczba osób
tylko dziś:
Osoby on-line:     
 

ROZKŁAD JAZDY - LINIA  L


Linię obsługuje:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. w Radomiu
13.08.2022 (g. 16-23) - Tymczasowy objazd odc. ul. Struga przy RCS m.in. linii L, 18 i 26
02.07.2022 (g. 8-19) - Tymczasowy objazd odc. ul. Struga przy RCS m.in. linii L, 18 i 26
01.07.2022 - Zmiany brygadowe na linii B, [E], [E BIS], L i [L BIS]
01.06.2022 - Połączenie kursów linii L i [L BIS]
23.05.2022 - Zmiany brygadowe na linii B i L
15.04 (od g. 11.)-16.04.2022 (do g. 19.) - Tymczasowy objazd wokół RCS m.in. linii 18, 22, 26, L oraz [L BIS]
20.03.2022 - Zawieszenie kursowania w niedziele
20.12.2021-07.01.2022 - Ograniczenia w kursowaniu autobusów w ramach radomskiej komunikacji podmiejskiej
27.06.2021 (8:00-11:30) - Objazdy podczas Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii B, F, L, 5, 6, 8, 15, 23, i 26
17.05.2021 - Zmiany brygadowe
03.02.2021 - Przywrócenie kursowania w niedziele oraz normalnego rozkładu jazdy w dni robocze
Od 30.11.2020 - Feryjny rozkład jazdy w dni robocze. Zawieszenie kursowania w niedziele
Od 12.11.2020 - Sobotni rozkład jazdy linii B i L
01.09.2020 - Korekta rozkładu jazdy. Zmiany brygadowe linii B, [C], [G] i L
10.07.2020 - Korekta rozkładu jazdy
Od 29.06.2020 - Przywrócenie normalnego rozkładu jazdy w dni robocze linii B i L
Od 01.06.2020 - Specjalny rozkład jazdy w dni robocze linii B i L
Od 22.05.2020 - Tymczasowy objazd ul. 25. Czerwca na odc. od skrzyżowania
z ul. Sienkiewicza do ronda Mikołajczyka (tylko dla kursów wykonywanych przez ul. 25. Czerwca)

Od 10.05.2020 - Tymczasowe zawieszenie kursowania w niedziele
Od 30.03.2020 - Tymczasowe ograniczenie kursowania (wg rozkładu sobotniego) linii B i L
Od 16.03.2020 - Tymczasowe ograniczenie kursowania (wg rozkładu feryjnego) linii A, B, [C], [G], L, P i W
06.01.2020 - Tymczasowe objazdy podczas przemarszu Orszaku Trzech Króli
07.12.2019 - Zmiana rozkładu jazdy
16-18.10.2019 - Tymczasowy objazd DP 3516W (Jastrzębia - Bartodzieje)
04.07.2019 (13-21) - Objazdy podczas kolarskiego 30. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków m.in. linii 5, 6, 18, 24, 26, B, L i S
25.06.2019 (13-21) - Objazdy podczas uroczystości Wydarzeń Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii 5, 6, 18, 24, B i L
24.06.2019 - Zmiana rozkładu jazdy w dni robocze, wolne od nauki szkolnej
16.06.2019 - Objazdy podczas 7. Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76 m.in. linii A, B, F, L, 5, 6, 8, 14, 15, 18, 23 i 24
10.03.2019 - Tymczasowy objazd podczas XII Biegu Kazików m.in. linii A, B, F, L, P, W, 8 i 15
11.02.2019 - Zmiana trasy oraz rozkładu jazdy
11.02.2019 - Likwidacja wewnętrznej linii gminnej [L]
12.01.2019 - Tymczasowe uruchomienie wewnętrznej linii gminnej [L]
02.01.2019 - Zmiana rozkładu jazdy
06.10.2018 (g. 14-18) - Tymczasowy objazd ul. Narutowicza m.in. linii 5, 23, F, L, S i Z
21-23.05.2018 - Tymczasowy objazd ul. Wernera m.in. linii 6, 23, 26, [E], L, [Ł], O, P, R, S i W
12-15.05.2018 - Tymczasowy objazd ul. Mireckiego m.in. linii 6, 23, [E BIS], F, L, O, P, R, S i W
06.11.2017 - Przywrócenie kursów o 14:20 (do Lewaszówki) i 14:40 (do Gorynia)
16.09.2017 - Połączenie kursów o 14:20 (do Lewaszówki i 14:40 (do Gorynia) w jeden kurs okrężny o 14:40 (Radom-Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń-Lewaszówka-Radom)
11-15.09.2017 - Tymczasowe ograniczenia w kursowaniu autobusów
10-16.06.2016 - Tymczasowy objazd skrz. Żółkiewskiego z Energetyków i Zbrowskiego linii 18 i L
3-4.06.2016 - Tymczasowy objazd odc. ul. Energetyków linii 18 i L
13.12.2015 - Korekta rozkładu jazdy na szlaku Radom - Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń
01.09.2015 - Przywrócenie kursu o 22:30 w dni powszednie
11.07.2015 - Przywrócenie ruchu w ul. Struga w Radomiu linii 26, L i S
11.04.2015 - Tymczasowy objazd odcinka ul. Struga w Radomiu linii 26, L i S
01.03.2015 - Korekta rozkładu jazdy
09.10.2013 - Likwidacja przewozów Beaty Chełmińskiej na linii L
21.08.2013 - Beata Chełmińska nowym przewoźnikiem na linii L

     Kierunek⇒ RADOM - WPA |
|
     Kierunek⇒ RADOM - WPA
     powiat grodzki, miasto Radom |      powiat grodzki, miasto Radom
 1.   00'   RADOM - WPA (st. 8) |  1.   00'   RADOM - WPA (st. 8)
 2.   02'   RADOM - DW. PKP / gen. Traugutta |  2.   02'   RADOM - DW. PKP / gen. Traugutta
 3.   04'   gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego |  3.   04'   gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego
 4.   05'   Żeromskiego / gen. Traugutta |  4.   05'   Żeromskiego / gen. Traugutta
 5.   08'   Struga / pl. Jagielloński |  5.   08'   Struga / pl. Jagielloński
 6.   10'   Struga / 25. Czerwca |  6.   10'   Struga / 25. Czerwca
 7.   13'   Zbrowskiego / Zientarskiego |  7.   13'   Zbrowskiego / Zientarskiego
 8.   15'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ |  8.   15'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ
 9.   17'   Energetyków / Brzustowska NŻ |  9.   17'   Energetyków / Brzustowska NŻ
 10.   20'   Energetyków / Stara Wola Gołębiowska |  10.   20'   Energetyków / Stara Wola Gołębiowska
 11.   24'   Energetyków / Oczyszczalnia NŻ |  11.   24'   Energetyków / Oczyszczalnia NŻ
     powiat ziemski radomski, gmina Jastrzębia |      powiat ziemski radomski, gmina Jastrzębia
 12.   26'   Lesiów |  12.   26'   Lesiów
 13.   28'   Kolonia Lesiów / p.o. PKP Lesiów |  13.   28'   Kolonia Lesiów / p.o. PKP Lesiów
 14.   30'   Kolonia Lesiów |  14.   30'   Kolonia Lesiów
 15.   32'   Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie |  15.   32'   Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie
 16.   33'   Wojciechów |  16.   33'   Wojciechów
 17.   34'   Jastrzębia III (Urząd Gminy) |  17.   34'   Jastrzębia III (Urząd Gminy)
 18.   35'   Jastrzębia II |
|
 18.   36'   Jastrzębia /
 Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki
 19.   36'   Jastrzębia I |  19.   37'   Dąbrowa Jastrzębska I
 20.   38'   Bartodzieje - Brodek NŻ |  20.   39'   Dąbrowa Jastrzębska II
 21.   39'   Bartodzieje |  21.   40'   Dąbrowa Jastrzębska III
 22.   41'   Olszowa |  22.   41'   Mąkosy Nowe II
 23.   43'   Wola Goryńska I |  23.   42'   Mąkosy Nowe I
 24.   45'   Wola Goryńska IV |  24.   44'   Mąkosy Stare
 25.   46'   Wola Goryńska II |  25.   45'   Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ
 26.   47'   Wola Goryńska III |  26.   47'   Lewaszówka
 27.   49'   Goryń I |  27.   49'   Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ
 28.   51'   Goryń II |  28.   50'   Mąkosy Stare - Gać
 29.   54'   Mąkosy Stare |  29.   53'   Goryń II
 30.   55'   Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ |  30.   55'   Goryń I
 31.   57'   Lewaszówka |  31.   57'   Wola Goryńska III
 32.   59'   Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ |  32.   58'   Wola Goryńska II
 33.   1:00'   Mąkosy Stare |  33.   59'   Wola Goryńska IV
 34.   1:02'   Mąkosy Nowe I |  34.   1:01'   Wola Goryńska I
 35.   1:03'   Mąkosy Nowe II |  35.   1:03'   Olszowa
 36.   1:04'   Dąbrowa Jastrzębska III |  36.   1:05'   Bartodzieje
 37.   1:06'   Dąbrowa Jastrzębska II |  37.   1:06'   Bartodzieje - Brodek NŻ
 38.   1:07'   Dąbrowa Jastrzębska I |  38.   1:08'   Jastrzębia I
 39.   1:08'   Jastrzębia /
 Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki
|
|
 39.   1:09'   Jastrzębia II
 40.   1:10'   Jastrzębia III (Urząd Gminy) |  40.   1:10'   Jastrzębia III (Urząd Gminy)
 41.   1:11'   Wojciechów |  41.   1:11'   Wojciechów
 42.   1:12'   Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie I NŻ |  42.   1:12'   Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie
 43.   1:14'   Kolonia Lesiów |  43.   1:14'   Kolonia Lesiów
 44.   1:16'   Kolonia Lesiów / p.o. PKP Lesiów |  44.   1:16'   Kolonia Lesiów
 45.   1:18'   Lesiów |  45.   1:18'   Lesiów
     powiat grodzki, miasto Radom |      powiat grodzki, miasto Radom
 46.   1:20'   Energetyków / Oczyszczalnia NŻ |  46.   1:20'   Energetyków / Oczyszczalnia NŻ
 47.   1:24'   Energetyków / Stara Wola Gołębiowska |  47.   1:24'   Energetyków / Stara Wola Gołębiowska
 48.   1:27'   Energetyków / Brzustowska NŻ |  48.   1:27'   Energetyków / Brzustowska NŻ
 49.   1:29'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ |  49.   1:29'   Zbrowskiego / Gołębiowska NŻ
 50.   1:30'   Zbrowskiego / Zientarskiego |  50.   1:30'   Zbrowskiego / Zientarskiego
 51.   1:34'   Struga / 25. Czerwca |  51.   1:34'   Struga / 25. Czerwca
 52.   1:36'   Struga / pl. Jagielloński |  52.   1:36'   Struga / pl. Jagielloński
 53.   1:38'   Malczewskiego / Kazimierza Kelles-Krauza |  53.   1:38'   Malczewskiego / Kazimierza Kelles-Krauza
 54.   1:41'   Lekarska / Szpital |  54.   1:41'   Lekarska / Szpital
 55.   1:43'   gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego |  55.   1:43'   gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego
 56.   1:45'   gen. Beliny-Prażmowskiego / dw. PKP |  56.   1:45'   gen. Beliny-Prażmowskiego / dw. PKP
 57.   1:46'   gen. Beliny-Prażmowskiego / WPA |  57.   1:46'   gen. Beliny-Prażmowskiego / WPA
 58.   1:47'   RADOM - WPA |  58.   1:47'   RADOM - WPA

TRASY WARIANTOWE, OKRĘŻNE, SKRÓCONE

m.n.p.p. Radom: RADOM - WPA, (st. 8), 25. Czerwca/Skłodowskiej-Curie, Struga/25. Czerwca, Zbrowskiego/Zientarskiego, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Energetyków/Brzustowska NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Oczyszczalnia NŻ; gm. Jastrzębia: Lesiów, Kolonia Lesiów/p.o. PKP Lesiów, Kolonia Lesiów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów, Jastrzębia III, Jastrzębia II, Jastrzębia I, Bartodzieje - Brodek NŻ, Bartodzieje, Olszowa, Wola Goryńska I, Wola Goryńska IV, Wola Goryńska II, Wola Goryńska III, Goryń I, Goryń II, Mąkosy Stare, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Lewaszówka, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Mąkosy Stare, Mąkosy Nowe I, Mąkosy Nowe II, Dąbrowa Jastrzębska III, Dąbrowa Jastrzębska II, Dąbrowa Jastrzębska I, Jastrzębia/Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki, Jastrzębia III, Wojciechów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Kolonia Lesiów, Kolonia Lesiów/p.o. PKP Lesiów, Lesiów; m.n.p.p. Radom: Energetyków/Oczyszczalnia NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Brzustowska NŻ, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Zbrowskiego/Zientarskiego, Struga/25. Czerwca, Struga/pl. Jagielloński, Malczewskiego/Kazimierza Kelles-Krauza, Lekarska/Szpital, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, gen. Beliny-Prażmowskiego/dw. PKP, gen. Beliny-Prażmowskiego/WPA, RADOM - WPA.
m.n.p.p. Radom: RADOM - WPA, (st. 8), RADOM - DW. PKP/gen. Traugutta, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, Żeromskiego/gen. Traugutta, Struga/pl. Jagielloński, Struga/25. Czerwca, Zbrowskiego/Zientarskiego, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Energetyków/Brzustowska NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Oczyszczalnia NŻ; gm. Jastrzębia: Lesiów, Kolonia Lesiów/p.o. PKP Lesiów, Kolonia Lesiów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów, Jastrzębia III, Jastrzębia II, Jastrzębia I, Bartodzieje - Brodek NŻ, Bartodzieje, Olszowa, Wola Goryńska I, Wola Goryńska IV, Wola Goryńska II, Wola Goryńska III, Goryń I, Goryń II, Mąkosy Stare, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Lewaszówka, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Mąkosy Stare, Mąkosy Nowe I, Mąkosy Nowe II, Dąbrowa Jastrzębska III, Dąbrowa Jastrzębska II, Dąbrowa Jastrzębska I, Jastrzębia/Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki, Jastrzębia III, Wojciechów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Kolonia Lesiów, Kolonia Lesiów/p.o. PKP Lesiów, Lesiów; m.n.p.p. Radom: Energetyków/Oczyszczalnia NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Brzustowska NŻ, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Zbrowskiego/Zientarskiego, 25. Czerwca/Struga, 25. Czerwca/Skłodowskiej-Curie, gen. Beliny-Prażmowskiego/WPA, Księcia Józefa Poniatowskiego/dw. PKP, Zajezdnia PKS.

TRASA WARIANTOWA, OKRĘŻNA, (kurs łączony L+[L BIS])

m.n.p.p. Radom: RADOM - WPA, (st. 8), RADOM - DW. PKP/gen. Traugutta, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, Żeromskiego/gen. Traugutta, Struga/pl. Jagielloński, Struga/25. Czerwca, Struga/Szklana, Zbrowskiego/Zientarskiego, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Energetyków/Brzustowska NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska; gm. Jastrzębia: Kozłów - Pacyna NŻ, Dąbrowa Kozłowska - Komorniki Kozłowskie/Kozłów NŻ, Dąbrowa Kozłowska/Kozłów NŻ, Kozłów III, Kozłów II, Kozłów I, Lesiów I, Lesiów II, Lesiów, Kolonia Lesiów/p.o. PKP Lesiów, Kolonia Lesiów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów, Jastrzębia III, Jastrzębia II, Jastrzębia I, Bartodzieje - Brodek NŻ, Bartodzieje, Olszowa, Wola Goryńska I, Wola Goryńska IV, Wola Goryńska - Sowie Góry NŻ, Brody - Wólczyna, Brody - Karolów; pow. kozienicki, gm. Głowaczów: Łukawa; pow. radomski, gm. Jastrzębia: Brody - Karolów, Brody - Wólczyna, Wola Goryńska - Sowie Góry NŻ, Wola Goryńska IV, Wola Goryńska II, Wola Goryńska III, Goryń I, Goryń II, Mąkosy Stare, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Lewaszówka, Mąkosy Stare - Zadulowa NŻ, Mąkosy Stare, Mąkosy Nowe I, Mąkosy Nowe II, Dąbrowa Jastrzębska III, Dąbrowa Jastrzębska II, Dąbrowa Jastrzębska I, Jastrzębia/Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki, Jastrzębia III, Wojciechów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Lesiów; m.n.p.p. Radom: Energetyków/Oczyszczalnia NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Brzustowska NŻ, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Zbrowskiego/Zientarskiego, 25. Czerwca/Struga, 25. Czerwca/Skłodowskiej-Curie, gen. Beliny-Prażmowskiego/WPA, Księcia Józefa Poniatowskiego/dw. PKP, Zajezdnia PKS.

TRASY WARIANTOWE

m.n.p.p. Radom: RADOM - WPA, (st. 8), RADOM - DW. PKP/gen. Traugutta, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, Żeromskiego/gen. Traugutta, Struga/pl. Jagielloński, Struga/25. Czerwca,Struga/25. Czerwca, Zbrowskiego/Zientarskiego, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Energetyków/Brzustowska NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Oczyszczalnia NŻ; gm. Jastrzębia: Lesiów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów, Jastrzębia III, Jastrzębia II, Jastrzębia I, Bartodzieje - Brodek NŻ, BARTODZIEJE.
gm. Jastrzębia: BARTODZIEJE, Bartodzieje, Bartodzieje - Brodek NŻ, Jastrzębia I, Jastrzębia II, Jastrzębia III, Wojciechów,  Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Lesiów
; m.n.p.p. Radom: Energetyków/Oczyszczalnia NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Brzustowska NŻ, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Zbrowskiego/Zientarskiego, Struga/25. Czerwca, Struga/pl. Jagielloński, Malczewskiego/Kazimierza Kelles-Krauza, Lekarska/Szpital, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, gen. Beliny-Prażmowskiego/dw. PKP, gen. Beliny-Prażmowskiego/WPA, RADOM - WPA.

m.n.p.p. Radom: RADOM - WPA, (st. 8), RADOM - DW. PKP/gen. Traugutta, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, Żeromskiego/gen. Traugutta, Struga/pl. Jagielloński, Struga/25. Czerwca, Zbrowskiego/Zientarskiego, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Energetyków/Brzustowska NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Oczyszczalnia NŻ; gm. Jastrzębia: Lesiów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów NŻ, Owadów, Owadów - Kolonia, Owadów - Stara Wieś, Owadów - Kolonia, Owadów, Wojciechów, Jastrzębia III, Jastrzębia II, Jastrzębia I, Bartodzieje - Brodek NŻ, BARTODZIEJE.
gm. Jastrzębia: BARTODZIEJE, Bartodzieje, Bartodzieje - Brodek NŻ, Jastrzębia I, Jastrzębia II, Jastrzębia III, Wojciechów, Owadów, Owadów - Kolonia, Owadów - Stara Wieś, Owadów - Kolonia, Owadów, Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie, Lesiów
; m.n.p.p. Radom: Energetyków/Oczyszczalnia NŻ, Energetyków/Stara Wola Gołębiowska, Energetyków/Brzustowska NŻ, Zbrowskiego/Gołębiowska NŻ, Zbrowskiego/Zientarskiego, Struga/25. Czerwca, Struga/pl. Jagielloński, Malczewskiego/Kazimierza Kelles-Krauza, Lekarska/Szpital, gen. Traugutta/marsz. Józefa Piłsudskiego, gen. Beliny-Prażmowskiego/dw. PKP, gen. Beliny-Prażmowskiego/WPA, RADOM - WPA.