LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[L BIS] | Przystanek: | ||||||||||||||||
Kierunek: | |||||||||||||||||
TRASA: | Łukawa > Brody-Karolów > Brody-Wólczyna > Wola Goryńska-Sowie Góry > Wola Goryńska > Goryń > Mąkosy Stare > Mąkosy Stare-Zadulowa > Lewaszówka > Mąkosy Stare-Zadulowa > Mąkosy Stare > Mąkosy Nowe > Dąbrowa Jastrzębska > Jastrzębia > Wojciechów > Kolonia Lesiów-Bąki Lesiowskie > Lesiów > Kozłów > Kozłów-Pacyna > Os. Gołębiów I > Struga > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Beliny-Prażmowskiego > WPA/Beliny-Prażmowskiego > WPA | ||||||||||||||||
poprzedni | |||||||||||||||||
28.10 - Ostatni dzień kursowania autobusów PKS Radom Od 04.06 - zawieszenie kursowania w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:59 | T1 | 7:57 | T2 | ||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:59 | T2 | 7:57 | T3 | 18:02 | T3 | ||||||||||||
T1 - przejazd techniczny do WPA.
T2 - przejazd techniczny do WPA - zmiana na linię B (zadania łączone). T3 - przejazd techniczny do WPA - zmiana na linię L (zadania łączone). Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. do 28 października 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |