LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
P | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > Przytyk-Zachęta > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 01.04.2020 - Zawieszenie kursowania w niedziele |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:00 | 6:24 | 6:55 | Z | 7:09 | 8:07 | Z | 8:09 | 8:49 | Z | 10:24 | |||||||
12:24 | 14:14 | 15:02 | 15:49 | 16:24 | 19:09 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:00 | 6:24 | 6:54 | 8:09 | 8:49 | Z | 10:24 | 12:24 | 14:14 | |||||||||
15:49 | 16:24 | 19:09 | |||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:54 | 7:24 | 10:24 | Z | 15:34 | |||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |