LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
P | Przystanek: |
|
|||||||||||||
Kierunek: | |||||||||||||||
poprzedni | |||||||||||||||
Od 01.04.2020 - Zawieszenie kursowania w niedziele |
|||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||
6:42 | T1 | 7:13 | T3 | 7:27 | T1 | 8:25 | T2 | 8:27 | T1 | 9:07 | T2 | 10:42 | T1 | ||
12:42 | T1 | 14:32 | T1 | 16:07 | T1 | 16:42 | T1 | 19:27 | T1 | ||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||
6:42 | T1 | 7:12 | T1 | 8:27 | T1 | 9:07 | T2 | 10:42 | T1 | 12:42 | T1 | 14:32 | T1 | ||
16:07 | T1 | 16:42 | T1 | 19:27 | T1 | ||||||||||
Soboty | |||||||||||||||
6:12 | T1 | 7:42 | T1 | 10:42 | T2 | 15:52 | T1 | ||||||||
T1 - przejazd techniczny do krańca RADOM - PLANTY.
T2 - zjazd techniczny do Zajezdni Walkiewicz (przez Dowkontta, Rewolucji 1905. Roku, Maratońską, rondo ks. abp. prymasa Łaskiego, NSZZ "Solidarność", Wolanowską i dalej przez Ślepowron, Sławno). T3 - zjazd techniczny (do stacji paliw Oblas, przez Dowkontta, Rewolucji 1905. Roku, Maratońską, rondo ks. abp. prymasa Łaskiego, NSZZ "Solidarność", Wolanowską, Wapienną i dalej przez Cerekiew [Radomską, Wesołą, Miłą], Mleczków - Starą Wieś [Cerekiewską, Szkolną], Mleczków [Szkolną, św. papieża Jana Pawła II], Podlesie Mleczkowskie - Zakrzówek, Natalin, Zakrzew, Zakrzew - Łaniec, Zakrzew - Las, Zakrzewską Wolę, Oblas - Leśniczówkę, Oblas [Radomską]). brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |