LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | Ostrołęka > Potkanna-Kolonia > Potkanna > Domaniów-Zagóra > Domaniów > Domaniów-Jagodno/Stary Młyn > Wrzos > Słowików) > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||
poprzedni | następny | ||||||||||||||
ROZKŁAD JAZDY W TRAKCIE AKTUALIZACJI |
|||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||
6:30 | Z | 7:42 | Z | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy mini W dni robocze, wolne od nauki szkolnej, autobusy linii P nie wykonują kursów na trasach wariantowych. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |