LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > Wolanów > Strzałków > STRZAŁKÓW > (Strzałków > Wawrzyszów > Mniszek > MNISZEK-PODBÓR) | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:58 | 7:38 | 8:18 | 9:23 | 10:13 | 12:27 | 13:43 | |||||||||||
14:59 | 16:02 | 16:02 | 16:54 | 18:06 | Z | 18:58 | 21:03 | ||||||||||
22:58 | Z | ||||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:58 | 7:38 | 8:18 | 9:23 | 10:13 | 12:27 | 13:43 | |||||||||||
14:59 | 16:02 | 16:54 | 17:58 | Z | 18:58 | 21:03 | 22:58 | Z | |||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
7:43 | 9:28 | 11:13 | 13:07 | 15:08 | 16:59 | 18:53 | Z | ||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
7:21 | Z | 10:38 | Z | 15:48 | 18:42 | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |