LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (MNISZEK-PODBÓR > Mniszek > Wawrzyszów > Strzałków-Dębniak-Marysin > Strzałków) > STRZAŁKÓW > Strzałków > Wolanów > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:39 | 6:06 | 6:46 | Z | 7:46 | 8:36 | 9:36 | |||||||||||
10:21 | 12:36 | Z | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:14 | B*D | 19:14 | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:39 | 6:06 | 6:54 | 7:46 | 8:36 | 9:36 | 10:21 | |||||||||||
12:36 | Z | 14:11 | 15:11 | 17:14 | 19:14 | ||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:04 | 7:49 | CK | 9:34 | 11:24 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | ||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:34 | M**8 | 9:09 | F | 16:29 | F | 18:49 | MZ**8 | ||||||||||
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek).
C - kurs przez Garno. F - w Radomiu: kurs przez Reja. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Lipową, Kasztanową, Jesionową). M - kurs tylko do KIERZKOWA. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: JAROSŁAWICE - Wolanów - Radom. * przesiadka na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). ** przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |