LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > (Przytyk-Zachęta > Studzienice-Kolonia > Studzienice > Dęba-Bór > Maksymilianów > Sewerynów > Kaszewska Wola > Kaszewska Wola-Kolonia > Tursk/Kaszów) | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
ROZKŁAD JAZDY W TRAKCIE AKTUALIZACJI |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
14:48 | Z | ||||||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |