P | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Mireckiego > Okulickiego > Malczewskiej > Przytycka > Bielicha > Milejowice > Mleczków > Natalin > Zakrzew > Zakrzew-Łaniec > Marianowice-Dolne > Zakrzewska Wola > Oblas-Leśniczówka > Oblas > Przytyk-Piaski > Przytyk > Przytyk-Zachęta > PRZYTYK-ZACHĘTA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:33 | GDRZ* [P1]* | 7:08 | ECDR | 8:03 | 9:33 | 11:33 | 12:18 | Z | 13:18 | 14:13 | *Y+CER+FA | ||||||
14:58 | * [P1] | 15:38 | * [P2] | 16:28 | Z* [P1] | 17:18 | Z* [P2] | 18:23 | 19:48 | Z | |||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:33 | 7:08 | Z | 8:03 | 9:33 | 11:33 | 13:18 | 14:58 | 15:38 | |||||||||
16:28 | Z | 17:18 | Z | 18:23 | 19:48 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:33 | 9:38 | 14:18 | 16:28 | Z | |||||||||||||
ECD - kurs przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Zameczek, Podgajek Wschodni [Zachętę], Przytyk i dalej do Radomia.
GD - kurs przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Domaniów - Jagodno / Stary Młyn, Słowików, Podgajek Zachodni [Wrzoską, Tomaszowską], Przytyk [Rynek] i dalej do Radomia. R - kurs okrężny. Z - kurs zjazdowy. CER - kurs skomunikowany z okrężnym kursem szkolnym (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Podgajek Wschodni [Zachętę], Zameczek, Suków, Sukowską Wolę - Podwalinę, Sukowską Wolę [Topolową], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Podgajek Wschodni [Cichą, Słoneczną] do pętli PRZYTYK - ZACHĘTA. FA - kurs skomunikowany z kursem szkolnym (linii P): PRZYTYK - ZACHĘTA przez Przytyk [Zachętę, Mickiewicza], Studzienice, Dębę - Bór, Maksymilianów, Sewerynów, Kaszewską Wolę do przystanku krańcowego Tursk / Kaszów. Y - kurs skomunikowany z innymi kursami szkolnymi. * przesiadka na pętli PRZYTYK - ZACHĘTA. [P1] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Podwalinę, Suków, Kaszewską Wolę (z wjazdem kieszeniowym do przystanku Tursk / Kaszów), Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P1]* - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P1] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Wschodni [Cichą], Zameczek-Kolonię [Pogodną], Sukowską Wolę [Topolową], Sukowską Wolę - Borki, Żabią Wolę, Łępin - Kaszówek, Łępin [rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości], Kaszów, Tursk, Kaszewską Wolę, Sewerynów, Maksymilianów, Dębę - Bór, Studzienice, Studzienice - Kolonię i Podgajek Zachodni [Mickiewicza]. [P2] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [P2] wokół gm. Przytyk przez Podgajek Zachodni [Kościelną, Tomaszowską, Zacisze], Żerdź - Dębowicę, Jabłonnę - Kolonię, Jabłonnę, Wrzos, Potkannę (z wjazdem kieszeniowym przez Potkannę - Kolonię do przystanku Ostrołęka II), Domaniów - Zagórę, Domaniów, Wólkę Domaniowską - Nowy Młyn, Głogów - Konary, Młódnice, Krzyszkowice, Oblas [Przytycką], Oblas - Rybaczówkę [Przytycką], Oblas [Przytycką], Przytyk - Piaski [Targową, Radomską], Przytyk [Radomską, Warszawską]. brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
100 | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Beliny-Prażmowskiego > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Malczewskiej > Przytycka > Bielicha > Milejowice > Mleczków > Natalin > Zakrzew > Zakrzew-Łaniec > Marianowice-Dolne > Zakrzewska Wola > ZAKRZEWSKA WOLA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:39 | 7:11 | 9:05 | 11:40 | 13:40 | 15:12 | 16:50 | 18:14 | ||||||||||
20:04 | Z | ||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:58 | 11:50 | 16:45 | |||||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
Organizator: Urząd Gminy Zakrzew Operator: Publiczna Komunikacja Zakrzew Rozkład jazdy ważny od 1 marca 2024 r. |
6 | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | GODÓW > Wiejska > Młodzianowska > PCK > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP > Beliny-Prażmowskiego > 25. Czerwca > Żwirki i Wigury > Kusocińskiego > Chrobrego > Struga > Wernera > Mireckiego > Okulickiego > Malczewskiej Przytycka > Bielicha > MILEJOWICE/al. Kasztanowa | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:46 | 5:21 | 5:49 | 6:33 | A | 6:58 | 7:18 | 7:31 | 7:46 | A | ||||||||
8:06 | 8:26 | 8:46 | 9:06 | A | 9:36 | 10:16 | A | 10:56 | |||||||||
11:36 | A | 12:16 | 12:46 | A | 13:11 | 13:46 | 14:06 | A | 14:26 | 14:43 | |||||||
15:06 | A | 15:28 | 15:48 | 16:08 | A | 16:28 | 16:49 | 17:08 | A | 17:28 | |||||||
18:03 | 18:50 | 19:25 | A | 20:16 | 21:16 | 21:58 | 22:51 | ||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:46 | 5:21 | 5:49 | 6:33 | A | 7:02 | 7:32 | A | 8:02 | 8:32 | ||||||||
9:02 | A | 9:35 | 10:15 | A | 10:55 | 11:31 | A | 12:15 | 13:00 | A | 13:40 | ||||||
14:10 | A | 14:40 | 15:10 | A | 15:37 | 16:10 | A | 16:40 | 17:10 | A | 17:40 | ||||||
18:10 | 18:50 | 19:25 | A | 20:16 | 21:16 | 21:58 | 22:51 | ||||||||||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:29 | S | 7:32 | A | 8:25 | N | 8:32 | S | 9:32 | S | 9:46 | N | 10:25 | AN | 10:32 | AS | ||
11:29 | N | 11:32 | S | 12:29 | N | 12:32 | S | 13:28 | AN | 13:34 | AS | 14:32 | 15:32 | ||||
16:32 | A | 17:32 | 18:28 | N | 18:32 | S | 19:32 | A | 20:32 | 21:32 | 22:32 | ||||||
A - kurs do pętli MILEJOWICE / Cerekiewska.
N - kursuje tylko w niedziele. S - kursuje tylko w soboty. Linia 6 jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Organizator: MZDiK Radom Operator: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 2 września 2023 r. |