A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Warszawska > Wielogóra > Wsola > Piastów > JEDLIŃSK | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:51 | AK | 5:33 | AK | 5:58 | 6:28 | AK | 6:58 | AK | 7:23 | 7:52 | AK | ||||||
8:12 | AK | 9:07 | 9:47 | AK | 11:12 | AK | 12:37 | AK | 13:17 | 13:57 | AK | 14:37 | |||||
15:02 | AK | 15:27 | AK | 15:52 | AK | 16:22 | AKZ | 16:52 | AK | 18:22 | AK | 19:49 | AK | 21:09 | |||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:33 | AK | 6:28 | AK | 6:58 | AK | 7:52 | AK | 8:12 | AK | 9:07 | 9:47 | AK | |||||
11:12 | AK | 12:37 | AK | 13:57 | AK | 15:02 | AK | 15:27 | AK | 16:22 | AKZ | 16:52 | AK | 18:22 | AK | ||
19:49 | AK | 21:09 | Z | ||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:33 | AK | 6:58 | AK | 8:12 | AK | 9:47 | AK | 11:12 | AK | 12:37 | AK | 13:57 | AK | 15:27 | AK | ||
16:52 | AK | 18:22 | AK | ||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
6:58 | AK | 8:12 | AK | 9:47 | AK | 11:12 | AK | 12:37 | AK | 13:57 | AK | 15:27 | AK | 16:52 | AK | ||
A - kurs do krańca JEDLANKA - KĘPINY.
K - kryterium uliczne w Jedlance ulicami: Lipową, Główną, Zieloną, Podszosie, Akacjową i z powrotem Lipową. Z - kurs zjazdowy. Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |