A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:24 | 5:54 | 6:24 | 6:49 | 7:14 | 7:34 | 7:49 | Z | 8:29 | |||||||||
9:09 | 9:49 | Z | 10:34 | 11:59 | 13:19 | 13:57 | 14:47 | 15:12 | |||||||||
15:42 | 16:12 | 16:39 | Z | 17:44 | 19:12 | 20:34 | 21:39 | Z | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:54 | 6:24 | 7:14 | 7:34 | 8:29 | 9:09 | 9:49 | Z | 10:34 | |||||||||
11:59 | 13:19 | 14:47 | 15:42 | 16:12 | 17:44 | 19:12 | |||||||||||
20:34 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:24 | 7:34 | 9:09 | 10:34 | 11:59 | 13:19 | 14:47 | 16:12 | ||||||||||
17:44 | 19:12 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:34 | 9:09 | 10:34 | 11:59 | 13:19 | 14:47 | 16:12 | 17:44 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |