A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:13 | 5:43 | 6:13 | 6:38 | 7:03 | 7:23 | 7:38 | Z | 8:18 | |||||||||
8:58 | 9:38 | Z | 10:23 | 11:48 | 13:08 | 13:46 | 14:36 | 15:01 | |||||||||
15:31 | 16:01 | 16:28 | Z | 17:33 | 19:01 | 20:23 | 21:28 | Z | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:43 | 6:13 | 7:03 | 7:23 | 8:18 | 8:58 | 9:38 | Z | 10:23 | |||||||||
11:48 | 13:08 | 14:36 | 15:31 | 16:01 | 17:33 | 19:01 | |||||||||||
20:23 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:13 | 7:23 | 8:58 | 10:23 | 11:48 | 13:08 | 14:36 | 16:01 | ||||||||||
17:33 | 19:01 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:23 | 8:58 | 10:23 | 11:48 | 13:08 | 14:36 | 16:01 | 17:33 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |