A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:15 | 5:45 | 6:15 | 6:40 | 7:05 | 7:25 | 7:40 | Z | 8:20 | |||||||||
9:00 | 9:40 | Z | 10:25 | 11:50 | 13:10 | 13:48 | 14:38 | 15:03 | |||||||||
15:33 | 16:03 | 16:30 | Z | 17:35 | 19:03 | 20:25 | 21:30 | Z | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:45 | 6:15 | 7:05 | 7:25 | 8:20 | 9:00 | 9:40 | Z | 10:25 | |||||||||
11:50 | 13:10 | 14:38 | 15:33 | 16:03 | 17:35 | 19:03 | |||||||||||
20:25 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:15 | 7:25 | 9:00 | 10:25 | 11:50 | 13:10 | 14:38 | 16:03 | ||||||||||
17:35 | 19:03 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:25 | 9:00 | 10:25 | 11:50 | 13:10 | 14:38 | 16:03 | 17:35 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |