A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:08 | 5:38 | 6:08 | 6:33 | 6:58 | 7:18 | 7:33 | Z | 8:13 | |||||||||
8:53 | 9:33 | Z | 10:18 | 11:43 | 13:03 | 13:41 | 14:31 | 14:56 | |||||||||
15:26 | 15:56 | 16:23 | Z | 16:41 | T | 17:28 | 18:56 | 20:18 | 21:23 | Z | |||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:38 | 6:08 | 6:58 | 7:18 | 8:13 | 8:53 | 9:33 | Z | 10:18 | |||||||||
11:43 | 13:03 | 14:31 | 15:26 | 15:56 | 16:41 | T | 17:28 | 18:56 | |||||||||
20:18 | 21:17 | T | |||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:08 | 7:18 | 8:53 | 10:18 | 11:43 | 13:03 | 14:31 | 15:56 | ||||||||||
17:28 | 18:56 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:18 | 8:53 | 10:18 | 11:43 | 13:03 | 14:31 | 15:56 | 17:28 | Z | |||||||||
T - zjazd techniczny do Zajezdni ITS (przez Wielogórę [Warszawską] i dalej w Radomiu ulicami: Warszawską, Szarych Szeregów, Montwiłła-Mireckiego, rondo pl. ks. Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, Rewolucji 1905. Roku, ks. Łukasika, Tartaczną).
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego). Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |