P | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > Przytyk-Zachęta > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
ROZKŁAD JAZDY W TRAKCIE AKTUALIZACJI |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:46 | 6:08 | 6:39 | Z | 6:53 | 7:51 | Z | 7:53 | 8:33 | Z | 10:08 | |||||||
12:08 | 13:58 | 14:46 | 15:33 | 16:08 | 18:53 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:46 | 6:08 | 6:38 | 7:53 | 8:33 | Z | 10:08 | 12:08 | 13:58 | |||||||||
15:33 | 16:08 | 18:53 | |||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:38 | 7:08 | 10:08 | Z | 15:18 | |||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS pogrubienie - autobus niskopodłogowy (LF-R)* W soboty linię P obsługuje autobus klasy mini. *LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od |