(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | PRZYTYK-ZACHĘTA > (Przytyk-Zachęta > Studzienice-Kolonia > Studzienice > Dęba-Bór > Maksymilianów > Sewerynów > Kaszewska Wola > Kaszewska Wola-Kolonia > Tursk/Kaszów) | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
ROZKŁAD JAZDY W TRAKCIE AKTUALIZACJI |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
14:47 | Z | ||||||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od |